ratuservisas.lt

Padangų, ratlankių ir aksesuarų parduotuvė internete. Tel.8 645 28032 e-mail: info@ratuservisas.lt
Search Site

You're currently on:

Naujienlaiškis

Naujienlaiškis
 

Klientų aptarnavimas

Prekių pristatymas
Prekės pristatomos Lietuvoje įmonės arba partneriu transportu. Jūs galite pasirinkti parankiausią pristatymo būdą: "Nemokamas" "Express" arba "Eko". Pristatymo būdą "Nemokamas" galite pasirinkti tik jei užsakote 2 vnt. ar daugiau padangų ar ratlankių.Pasirinkus pristatymo būda "nemokamas" prekės pristatomos per 1-7 darbo dienas. Pasirinkus Express pristatymo būdą, prekės pristatomos ne vėliau kaip per 1-7 darbo dienas skaičiuojant nuo apmokėjimo gavimo. Mokestis už Express pristatymą yra 65 Lt su PVM už vieną siuntą. Pasirinkūs Eko pristatymo būdą, prekės pristatomos ne vėliau kaip per 7-14 darbo dienų skaičiuojant nuo apmokėjimo gavimo. Mokestis už Eko pristatymą yra 40 Lt su PVM už vieną siuntą. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad mokestis taikomas už siuntą, o ne už kiekvieną siunčiamą prekę. Taigi, vienu kartu užsakant 8-ias padangas už prekių pristatymą mokėsite tiek pat kaip ir užsakius 4-ias padangas!
Privatumas ir saugumas
Gerbiame Jūsų privatumą, todėl įsipareigojame nereikalauti, nekaupti ir nenaudoti fizinių ar juridinių asmenų duomenų jei jie nėra būtini tinkamai vykdyti mūsų įsipareigojimus Jums.
Prekių grąžinimas ir pakeitimas
Pirkėjas gali grąžinti padangas ar ratlankius 14-os dienų bėgyje nuo prekių įsigijimo. Tai netaikoma jei padangos ar ratlankiai buvo sumontuoti.
Prekių užsakymas
Prekė laikoma užsakyta, kai išsirinkę perkamą prekę ir suformavę prekių krepšelį paspaudžiate nuoroda "Užbaigti pirkimą". Apie prekių užsakymą informuosime Jūsų nurodytu elektroniniu paštu.
Apmokėjimas ir atsiskaitymai
Už prekes ir paslaugas apmokama iš anksto bankiniu pavedimu, mokėjimo rekvizitai nurodyti užsakymo patvirtinime.
Užsakymų peržiūra
Jei esate registruotas parduotuvės klientas galite bet kuriuo metu peržiūrėti informaciją apie vykdomus užsakymus.
Registracija ir duomenų atnaujinimas
Tapti registruotų klientu galima nemokamai. Siekiant išvengti klaidų pristatant prekes, visų registruotų klientų prašome laiku atnaujinti savo kontaktinius duomenis