ratuservisas.lt

Padangų, ratlankių ir aksesuarų parduotuvė internete. Tel.8 645 28032 e-mail: info@ratuservisas.lt
Search Site

You're currently on:

Ratų servisas internete. Kas tai?
Tai specializuota elektroninė automobilinių padangų, ratlankių bei aksesuarų parduotuvė, be įprastinės prekybos papildomai teikianti konsultacijas padangų įsigijimo ir eksploatacijos klausimais.
Kuo esame pranašesni palyginus su kitomis padangų prekybos vietomis?
 1. Didžiulis asortimentas. www.ratuservisas.lt asortimentą sudaro iki 8.000 vnt pozicijų. Tiek padangų nerasite nei vienoje „tradicinėje“ padangų parduotuvėje ar servise.
 2. Nešališki pasiūlymai. Nesame įsipareigoję jokiam padangų prekiniam ženklui.
 3. Žemos padangų/ratlankių kainos. Daugumą tų pačių produktų galime pasiūlyti pigiau, nei įprastos parduotuvės, prekybos centrai ar autoservisai. Ypatingai daug sutaupysite jei rinksitės geresnės kokybės ar R15 diametro ir didesnes padangas.
 4. Profesionalios konsultacijos. Turime 10 metų patirtį padangų/ratlankių prekyboje. Klientui pageidaujant suteiksime išsamias konsultacijas apie produktų pasirinkimą, padangų eksploatavimą. Turite didelį ar mažą automobilių parką? Įvertinsime dabartinę padangų būklę, patarsime kokias padangas naudoti. Sudarysime preliminarią išlaidų susijusių su padangų įsigijimu, montavimu, saugojimu sąmatą.
 5. Garantuojame, kad įsigytos padangos nebus pagamintos anksčiau nei prieš 2 metus.
 6. Pristatome užsakytas prekes pagal nurodytus adresus visoje Lietuvoje.
 7. Esame PVM mokėtojai ir visada išrašome sąskaitas faktūras.
Kaip tai veikia?
 1. Apsilankykite www.ratuservisas.lt ir užsiregistruokite. Tai nėra privaloma, bet užsiregistravus Jūsų duomenys liks sistemoje ir nereikės jų įvedinėti kaskart kai norėsite pateikti užsakymą.
 2. Pasirinktas prekes sudedate į „krepšelį“ ir spaudžiate „Užbaigti pirkimą“.
 3. Pasirenkate pageidaujamą prekių pristatymo būdą, patikslinate pristatymo adresą ir elektroniniu paštu gaunate užsakymo patvirtinimą.
 4. Apmokėjimas: už prekes apmokama banko pavedimu pagal užsakymo patvirtinime nurodytus duomenis.
Nuo ko pradėti norint įsigyti tinkamas padangas?
 1. Sužinokite padangų matmenis. Žvilgterėję į dabar naudojamas padangas rasite tokį užrašą: 205/55R16 (pavaizduota pav.) Tai ir yra Jūsų padangų matmenys.Padangos matmenys
 2. Taip pat galite elektroniniu paštu info@ratuservisas.lt pateikti automobilio modelį, pagaminimo metus bei variklio galingumą kW ar AG ir mes pateiksime padangų gamintojų rekomenduojamus padangų matmenis Jūsų automobiliui.
 3. Įvertinkite savo „vairavimo įpročius“, t.y. kiek kilometrų nuvažiuojate per metus, kokiais keliais, atstumais važinėjate. Vairuojate agresyviai ar ramiai. Visa ši informacija padės padangų pardavėjams Jums pasiūlyti tinkamiausią produktą iš daugybės pasirinkimų.
Kaip maksimaliai sutaupyti įsigyjant/eksploatuojant padangas?
Išlaidos padangoms yra vienos didžiausių po išlaidų kurui eksploatuojant automobilį, todėl jei norėtumėte jas sumažinti, nebūtina pirkti pigias ir prastas padangas, - yra ir kitų būdų sutaupyti. Kreipkitės info@ratuservisas.lt mielai padėsime.

Pagarbiai,
www.ratuservisas.lt

 • UAB “INWHEELS”
 • E.Pliaterytės 24-7, Vilnius, LT-02231
 • ĮK 301022629
 • PVM LT100003441910
 • a/s LT744010042401791315
 • AB DnB NORD bankas
 • Banko kodas 40100
 • Tel. +37064528032
 • Fax. +37052645385